محل تبلیغات شما
چگونه از جارو برقی فیلیپس استفاده کنیم
1) جاروبرقی را همیشه تمیز نگه داشته و مواظب باشید زباله بزرگی در لوله های ان باقی نماند . زیرا در صورت گرفتگی لوله ها به موتور جارو برقی فشار بیشتری وارد خواهد شد 
2)هیچ گاه نگذارید کیسه جاروبرقی کاملا پر شود و همیشه  قبل از این که کیسه کاملا پر شود ، ان را تعویض نمایید همچنین اگر کیسه جاروبرقی شما دائمی است ، ان رابا اب تمیزبشویید وسعی کنید از مواد شوینده استفاده نکنید . 
3) فیلتر جاروبرقی  را همیشه کنترل کنید تا گردو غبار نگیرد . در صورتی که فیلتر جاروبرقی شما خیلی کثیف و آلوده شده است ، ان راشسته و تعویض نمایید . 
 از جارو کردن سطوح مرطوب  با جاروبرقی های معمولی خودداری کنید . همچنین هیچ وقت نوک تیز رابا استفاده از جاروبرقی نگیرید تا باعث پاره شدن لوله ها یا پاکت جاروبرقی نشود .
4) برای نظافت جاروبرقی هر قسمت خانه  از درجه مخصوص ان استفاده مایید. مثلا برای نظافت رش ها از درجه مخصوص فرش و برای نظافت مبل ها از درجه مخصوص فروش و برای نظافت مبل ها از درجه مخصوص به ان استفاده کنید . 
5) جاروبرقی را به طور مداوم روشن نگذارید و هر 20دقیقه یکبار به مدت 15 دقیقه ان را خاموش کنید تا موتور جاروبرقی خنک شود 
6) هیچ وقت جاروبرقی را به شدت  نکشید این کار باعث پاره شدن بخشی از لوله جاروبرقی می شود . 
7)از جارو کردن سطوح مرطوب با جاروبرقی های معمولی خودداری کنید . همچنین هیچ وقت اشیا نوک تیز رابا استفاده از جاروبرقی نگیرید تا باعث پاره شدن لوله ها یا پاکت جاروبرقی نشود 
8) موقع تعویض پاکت جاروبرقی یا نظافت فیلتر ان ، جارو را از برق بکشید . در صورتی که جاروبرقی صدایی غیر عادی دارد ، حتما ان را به نمایندگی اطلاع دهید ولی هرگز جاروبرقی خود را به افراد غیر مسوول و غیر متخصص نسپارید . 
چرا جاروبرقی من مکش باور نکردنی دارد به طوری که نمی توان ان را روی فرش حرکت داد ؟ 
باید یک صفحه مدرج بر روی جاروبرقی برای تنظیم مکش وجود داشته باشد . معمولا تنظیم های مختلفی برای کف زمین ، فرش های ضخیم و معمولی و غیره وجود دارد . 
مشکل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی ، چطور ان را درست کنیم ؟ 
به احتمال زیاد  مشکلی در سیم کشی / برق وجود دارد - نه چیزی که شما بخواهید خود ان را تعمیر  کنید مگر این که تجربه کار با لوازم  سیم کشی را داشته باشید بهتر بهتر این کار این است به تعمیرگاه  مراجعه کنید 
من یک جاروبرقی ایستاده دارم که در جای خود نمی ماند - مکانیسم قفل ان شکسته است و دسته ان بروی زمین می افتد ، چه کنم ؟ 
اگر در محدوده تان فروشگاه لوازم خانگی  یا جاروبرقی دارید ، می توانید ان را برای تعمیر  ببرید . 
موتور جاروبرقی من صدای بسیار زیادی دارد چرا این گونه است ؟ 
ممکن است چیزی در ان گیر کرده باشد مطمئن شوید که جارو خاموش و ازبرق  کشیده شده است و سپس از یک خودکار یا خط کش برای بازرسی و خارج کردن هر شی خارجی استفاده کنید . 
 چگونه جاروبرقی روشن نمی ماند تعمیر کنم  ؟ 
معمولا یک اتصال کوتاه در سیم کشی وجود دارد و باید تعمیر شود . سوکت را نیز چک کنید ؛ اگر دوشاخه سوکت شل  باشد  تعویض ان ها معمولا بسیار ارزان است . 

در صورت هرگونه خدمات و مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید

آدرس دفتر مرکزی : تهران ، تهرانپارس ،  فلکه اول ، نرسیده به سه راه تهرانپارس ، خ شهید حسینی ، شماره 143 

شماره های تماس : 

02177714540

02177714541

02177735021

02177862246

شماره مشاوره رایگان 

09122902536

تعمیرگاه مجاز فیلیپس,تعمیرات مجاز فیلیپس,نمایندگی تعمیرات فیلیپس در ایران,تعمیرگاه مجاز فیلیپس PHILIPS

فیلیپس سرویس مرکز تعمیرات لوازم خانگی فیلیپس

نمایندگی مجاز فیلیپس، تعمیرگاه مرکزی فیلیپس، خدمات تعمیر و سرویس فیلیپس، تعمیر جاروبرقی فیلیپس، تعمیر ماکروویو فیلیپس، تعمیرگاه مجاز جاروبرقی فیلیپس، تعمیرگاه مجاز ماکروویو فیلیپس

جاروبرقی ,ان ,، ,استفاده ,ها ,های ,ان را ,را به ,درجه مخصوص ,برای نظافت ,پاره شدن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Official Website To Buy The Cheap MLB Baltimore Orioles In Various Style. دانلود فیلم و سریال فیلم مووی دی ال filmoviedl او می گفت plunrepdyfe اسم فارسی farsiname دکتر کریم امیری coroblese نامردمی با «آیت‌الله مردم» چرا؟ nessserole میس اِم هستم ؛ اینام فکر و خیالم !